ДИСТРИБУЦІЯ

Пропонуємо співпрацю з постачання морозива та заморожених продуктів відомих брендів у торгові точки Одеської області. У нас найкращі умови для співпраці – надаємо своє морозильне обладнання та професійний сервіс обслуговування.

У нашому асортименті є морозиво, а також вареники, пельмені, інші напівфабрикати, заморожені овочі та фрукти, риба та морепродукти. Для наших клієнтів важливо, щоб продукція, якою вони торгують, мала попит і була різноманітна. Тому ми співпрацюємо з такими відомими брендами як:

У нас найкращі умови для співпраці – надаємо своє морозильне обладнання та професійний сервіс обслуговування. З нашим асортиментом кількість Ваших потенційних клієнтів збільшиться. Отримати комерційну пропозицію про співпрацю можна звернувшись за телефоном: +38 (097) 222 09 09 або написавши нам на e-mail: office@merandis.com

Також на вигідних підставах:

  • Здаємо в оренду склади, холодильні та морозильні камери, довгостроково та короткочасно. Температурний режим від -18 °С. Надаємо кваліфіковані вантажно-розвантажувальні послуги. Інформація надається за телефоном: +38 (097) 222 09 09.
  • Надаємо логістичні послуги з доставки заморожених продуктів по Україні, а також багато інших послуг, пов’язаних із перевезенням вантажів.